Od początku działalności naszym celem było stworzenie takiej oferty, by jak najlepiej zabezpieczyć różnorodne potrzeby naszych klientów. Na nasz asortyment składają się zarówno wyroby światowych producentów, takich jak (...), jak również marki własne, które cieszą się na rynku coraz większą popularnością i uznaniem ze względu na szczególnie korzystny stosunek ceny do jakości.

logo marki ROVEN Pod marką ROVEN produkowana jest szeroka gama artykułów przemysłowych: elementy zabezpieczające (segery, kołki, wpusty), opaski i obejmy do zaciskania węży, smarowniczki oraz pasy napędowe: klinowe klasyczne, wąskoprofilowe, zespolone oraz wielożebrowe (PK) i uzębione typu AVX.

logo marki MASTER BELTSPod marką MASTER BELTS produkowane jest całe spektrum pasów napędowych uzębionych. Wśród nich znajdują się modele klasyczne z ciętymi bokami, wąskoprofilowe z ciętymi bokami, wariatorowe oraz żniwne.

Pasy ROVEN i MASTER BELTS są produktami o szerokim zakresie stosowania, doskonale spełniają swoją rolę zarówno w maszynach i urządzeniach przemysłowych, jak również w rolnictwie oraz motoryzacji. Do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej klasy materiały okładzin ciernych i nowoczesne tworzywa stosowane na cięgna. Wszystkie elementy produkowane są odpowiednio według wymagań, dla których zastały zaprojektowane, w oparciu o najnowsze technologie i obowiązujące międzynarodowe standardy. W efekcie tego Klienci otrzymują solidny produkt, który prawidłowo zastosowany, pracować będzie płynnie i bezpoślizgowo.

logo marki NAK TECHNOLOGY W asortymencie NAK TECHNOLOGY znajdują się łańcuchy napędowe oraz ogniwa i półogniwa. Łańcuchy występują w opcji jedno-, dwu- i trzyrzędowej, w wersji zwykłej oraz wzmocnionej, w standardzie BS i ANSI. Do wszystkich łańcuchów dobrać można osobno ogniwa proste i wygięte (półogniwa). Łańcuchy NAK TECHNOLOGY wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie występują znaczne obciążenia. Gwarantują bezpieczeństwo działania, płynną i cichą pracę, a ponadto nieuciążliwą konserwację i serwisowanie z uwagi na łatwość ich rozpięcia w razie potrzeby.

logo NAKPod marką NAK występują pierścienie uszczelniające typu simmering, które stosowane są do uszczelniania połączeń ruchowych obracających się elementów. Produkty te zabezpieczają części maszyn przed wydostawaniem się na zewnątrz substancji znajdujących się we wnętrzu maszyny: smarów, olejów, cieczy, gazów oraz przenikaniem zanieczyszczeń do jej wnętrza. Dobór właściwego simmeringu, a szczególnie właściwego materiału uszczelnienia, zależy od rodzaju uszczelnianego medium i jego temperatur, a także od prędkości obwodowej wału, obciążenia ciśnieniowego oraz spowodowanego tarciem wzrostu temperatury. Simmeringi NAK doskonale sprawdzają się przede wszystkim w motoryzacji (w piastach, wałach, skrzyniach biegów, silnikach, wałkach rozrządu, sprężarkach, pompach olejowych) i rolnictwie (w ciągnikach i maszynach rolniczych, w pompach, w układach napędowych silników elektrycznych, przekładniach).

logo  marki JK zalezącej do KEJIA BEARINGS KJ to marka międzynarodowego koncernu KEJIA BEARINGS, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski. Zakres asortymentowy marki KJ obejmuje wszystkie typy łożysk w szerokim zakresie wymiarowym oraz oprawy łożyskowe, a także kompletne zespoły łożyskowe.

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

23405